fbpx

Masz prawo do sukcesu

Obszar działań
Radar Prawny
Wizjer Prawny
Prawo w Pracy

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii prawnych w Wielkopolsce, a według prestiżowych rankingów firm prawniczych w skali kraju plasujemy się w czołówce. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać wsparcia prawnego najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów gospodarczych, jak również organów administracji rządowej i samorządowej.

Staramy się ciągle zwiększać potencjał naszej firmy, podążamy za zmianami w prawie, śledzimy nowe trendy obsługi prawnej, wprowadzamy nowoczesne technologie w zakresie komunikacji oraz organizacji pracy. Dodatkowo szkolimy się nie tylko w zakresie prawa.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w Poznaniu, jednak z czasem w celu zwiększenia komfortu naszych Klientów, otworzyliśmy dwa odziały. Dzięki temu nasi klienci mogą uzyskać porady prawne w Poznaniu, albo zdecydować się na wizytę w oddziale we Wrocławiu lub w Warszawie.

Współpraca i wsparcie

Przynależność do międzynarodowej sieci kancelarii prawnych Legal NetLink Alliance zapewnia naszym Klientom uzyskanie solidnej i kompetentnej pomocy prawnej za granicą.

Współpraca w ramach organizacji skupiającej kancelarie reprezentujące różne systemy prawne sprawia, iż prowadzenie przez nas spraw na styku prawa polskiego i innych reżimów prawnych jest łatwiejsze i szybsze. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie prawne.

lna-logo

Pro Bono

Staramy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z osobami potrzebującymi oraz organizacjami non profit.

Wspieramy aktywnie działalność charytatywną i wolontariat naszych pracowników. Jesteśmy dumni, że wśród nas są osoby, którym nie jest obojętny los potrzebujących, które służą swoją wiedzą, poświęcają swój czas i energię, aby nieść pomoc innym.

Pro bono