Masz prawo do sukcesu

Obszar działań
Radar Prawny
Wizjer Prawny
Prawo w Pracy

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii prawnych w Wielkopolsce, a w skali kraju plasujemy się w czołówce największych kancelarii według prestiżowych rankingów firm prawniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów gospodarczych, jak również organów administracji rządowej i samorządowej. Staramy się ciągle zwiększać potencjał naszej Kancelarii. Podążamy za zmianami w prawie, śledzimy nowe trendy obsługi prawnej, wprowadzamy nowoczesne technologie w zakresie komunikacji oraz organizacji pracy, szkolimy się nie tylko w zakresie prawa.

Siedziba naszej Kancelarii mieści się w Poznaniu. Chcąc być bliżej naszych Klientów, a także w celu zwiększenia komfortu współpracy, mamy dwa oddziały – w Warszawie i we Wrocławiu.

Współpraca i wsparcie

Przynależność do międzynarodowej sieci kancelarii prawnych Legal NetLink Alliance zapewnia naszym Klientom uzyskanie solidnej i kompetentnej pomocy prawnej za granicą.

Współpraca w ramach organizacji skupiającej kancelarie reprezentujące różne systemy prawne sprawia, iż prowadzenie przez nas spraw na styku prawa polskiego i innych reżimów prawnych jest łatwiejsze i szybsze.

lna-logo

Pro Bono

Staramy dzielić się naszą wiedzą i doświadczenie z ludźmi tego potrzebującymi oraz organizacjami non profit.

Wspieramy zawsze aktywnie działalność charytatywną i wolontariat naszych pracowników. Doceniamy to, że wśród nas są osoby, dla których nie jest obojętny los potrzebujących, które służą swoją wiedzą, poświęcają swój czas i energię, aby nieść pomoc innym.

pro-bono-logo