Zespół

Działanie zespołowe gwarantuje sprawną, szybką i skuteczną obsługę, dlatego optymalne rozwiązania prawne dla naszych Klientów powstają w zespołach multidyscyplinarnych. To gwarantuje przepływ wiedzy i doświadczeń.

Nasza Kancelaria prawna to zespół ponad 30 specjalistów z różnych dziedzin prawa, absolwentów najlepszych polskich uczelni. Udział naszych prawników w wielu znaczących często interdyscyplinarnych projektach o zasięgu ogólnokrajowym pozwolił zdobyć bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego. Nasi pracownicy posługują się swobodnie językami angielskim, francuskim i niemieckim.

Marcin Piszcz

Wspólnik zarządzający

Radca prawny

marcin.piszcz@piszcz.pl

Piotr Liberski

Wspólnik zarządzający

Radca prawny

piotr.liberski@piszcz.pl

Anna Szkudlarek

Wspólnik

Radca prawny

Doradca podatkowy

anna.szkudlarek@piszcz.pl

Gabriela Długosz

Specjalista ds. marketingu

gabriela.dlugosz@piszcz.pl

Karolina Durbacz

Prawnik

Aplikant radcowski

karolina.durbacz@piszcz.pl

Ewa Marczak

Prawnik

Aplikant radcowski

ewa.marczak@piszcz.pl

Ryszard Siejak

Pracownik administracyjny

Robert Wechman

Prawnik

Aplikant radcowski

robert.wechman@piszcz.pl