fbpx

Historia

Zakładając w 1999 roku Kancelarię zdawaliśmy sobie sprawę, że pewność i zaufanie, wiedza oraz najwyższy poziom obsługi są elementami kluczowymi.

Bez nich ani nasi Klienci, ani my nie wyobrażamy sobie funkcjonowania. W naszych działaniach staramy się iść jednak dalej i kierujemy się zasadą „wyprzedzić oczekiwania Klienta”. Oznacza to, że dokładamy wysiłków, żeby proponować rozwiązania prawne, które będą skuteczne nie tylko dziś, ale i w dalszej perspektywie. Uważamy, że w naszych działaniach powinniśmy kierować się zarówno mądrością, jak i dalekowzrocznością.

To sprawia, że Klienci obdarzają nas zaufaniem, czego dowodem jest długoletnia współpraca z wieloma z nich. Rozwijamy się dzięki naszym Klientom, ufając jednocześnie, że nasze wysiłki są dla nich wymierną wartością.

Misja

Naszą misją jest świadczyć usługi prawne, które pomogą naszym Klientom podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Wizja

Być postrzeganym przez Klientów, jako zaufany doradca rozumiejący prowadzoną przez nich działalność, oferujący specjalistyczną wiedzę i praktyczne rozwiązania.

Zapewnić pracownikom przyjazne środowisko pracy, nastawione na indywidualny rozwój zawodowy uwzględniający cele Kancelarii oraz relacje oparte na współpracy, szacunku i zaufaniu.

Być postrzeganym, jako nowoczesna Kancelaria świadcząca usługi przy wykorzystaniu nowych rozwiązań technologicznych, dających gwarancję bezpieczeństwa, jakości i łatwiejszej dostępności dla Klientów.

Wartości

  • Zorientowanie na biznes
  • Rzetelność
  • Zaangażowanie
  • Rozwój

Zorientowanie na biznes

Przedstawiamy naszym Klientom rozwiązania praktyczne i optymalne z biznesowego punktu widzenia oraz unikamy wzbudzania kolejnych wątpliwości.

Rzetelność

Nie akceptujemy powierzchowności, stawiamy zawsze na jakość i profesjonalizm i tego też oczekujemy od naszych pracowników oraz współpracowników.

Zaangażowanie

Dbamy o interesy Klienta jak o swoje własne.

Rozwój

Fundamentem rozwoju Kancelarii jest podnoszenie wiedzy i umiejętności przez każdego z członków naszego Zespołu. Wspieramy się wzajemnie w tym zakresie.