Publikacje

Media

Radar Prawny

Newsletter Biuletyn Radar prawny

Zapisz się i bądź na bieżąco:

Radar Prawny

Najnowsze regulacje prawne i interpretacje
Biuletyn „Radar Prawny” pojawia się cyklicznie co dwa miesiące i jest tworzony przez prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach. Publikowane teksty opisują zagadnienia prawne, nowe regulacje prawne z którymi borykają się na co dzień przedsiębiorcy. Autorzy w praktyczny sposób pokazują interpretacje obowiązującego prawa i wskazują optymalne rozwiązania prawne dla firmy.

Radar Prawny

Newsletter serwisu Wizjer Prawny

Zapisz się i bądź na bieżąco:

Wizjer prawny

Praktycznie o nieruchomościach – uwarunkowania prawne
Serwis zawiera napisane przystępnym językiem porady prawne dedykowane branży nieruchomościowej, budowlanej. Tematyka publikacji obejmuje zarówno proces inwestycyjny jak i obrót nieruchomościami czy też najem i dzierżawę nieruchomości oraz podatki. Wizjer prawny prezentuje rozwiązania praktycznych problemów pojawiających na rynku nieruchomości.

Najnowsze porady prawne


Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in /home/users/wizjer2017/public_html/wp-content/plugins/easy-wp-smtp/easy-wp-smtp.php on line 198

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/piszcz_2017/public_html/wp-content/themes/piszcz/archive-publikacje.php on line 371
Czytaj więcej
Radar Prawny

Newsletter serwisu Prawo w pracy

Zapisz się i bądź na bieżąco:

Prawo w pracy

Prawo pracy dla pracodawców i pracowników
Blog Prawo w pracy opisuje uwarunkowania prawne, w których funkcjonują pracownicy i pracodawcy. Teksty tworzone przez prawników zajmujących się na co dzień tematyką prawa pracy. Publikacje przybliżają między innymi takie zagadnienia jak uprawnienia pracowników i pracodawców w zależności od przyjętej formy zatrudnienia, wypadki przy pracy, kwestie zbiorowego prawa pracy. Obie strony stosunku pracy mogą poznać przysługujące im prawa i obowiązki, a także regulacje prawne w miejscu pracy.