fbpx

Marta Gierzyńska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. W roku 2009 uzyskała uprawnienia pośrednika w obrocie nieruchomościami. W latach 2009 – 2012 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, zakończoną pozytywnym wynikiem z egzaminu końcowego w sierpniu 2012 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, zdobywane w najbardziej renomowanych poznańskich kancelariach oraz podczas wykonywania od 2013 roku samodzielnej praktyki zawodowej. Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Jej specjalnością jest kompleksowa obsługa podmiotów związanych z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości (tj. deweloperów, inwestorów, wykonawców). Swoim zakresem doradztwa obejmuje w szczególności kompleksowe wsparcie prawne na etapie przygotowawczym, inwestycyjnym, na etapie komercjalizacji nieruchomości oraz w ramach bieżącej obsługi związanej z zarządzaniem nieruchomościami.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych w sprawach z roszczeń odszkodowawczych, w tym z tytułu wad robót budowlanych, wypadków komunikacyjnych oraz szkód wyrządzonych przez służbę zdrowia.

Marta Gierzyńska Radca prawny marta.gierzynska@piszcz.pl Tel: +48 61 859 44 44 Języki: angielski