fbpx

Aktualności

RODO – szkolenie w Warszawie

17 października, 2017

Przepisy RODO wejdą w życie już 25 maja 2018 roku. Przedsiębiorcy mają coraz mniej czasu na to, aby przygotować swoje firmy do nowych regulacji. Zmiany dotyczą wszystkich aspektów zarządzania bezpieczeństwem danych: od stworzenia dokumentacji i spójnej polityki ochrony danych osobowych, poprzez konkretne rozwiązania IT, do przeszkolenia każdego pracownika uczestniczącego w procesie przetwarzania danych.

Wiedza przekazywana na szkoleniu przyda się każdemu podmiotowi, który przechowuje lub w jakikolwiek inny sposób przetwarza dane osobowe. Regulacje dotyczą przedsiębiorców jednoosobowych, spółek, stowarzyszeń, fundacji aż po wielkie grupy kapitałowe i podmioty publiczne. Osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych, czy działach marketingu lub pracujące bezpośrednio w kontakcie z klientem powinny umieć poruszać się w materii ochrony danych osobowych.

Poznanie wchodzących w życie zmian jest konieczne. Niestosowanie się do nowych przepisów zagrożone jest karą do 20 milionów euro. Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie szkolenia.

Przejdź na stronę spotkania>>