fbpx

RODO – spotkanie przy kawie, Warszawa

Ostatni dzwonek na porządki w danych osobowych

Przepisy RODO wejdą w życie już 25 maja 2018 roku. Przedsiębiorcy mają coraz mniej czasu na to, aby przygotować swoje firmy do nowych regulacji. Zmiany dotyczą wszystkich aspektów zarządzania bezpieczeństwem danych: od stworzenia dokumentacji i spójnej polityki ochrony danych osobowych, poprzez konkretne rozwiązania IT, do przeszkolenia każdego pracownika uczestniczącego w procesie przetwarzania danych.

Wiedza przekazywana na szkoleniu przyda się każdemu podmiotowi, który przechowuje lub w jakikolwiek inny sposób przetwarza dane osobowe. Regulacje dotyczą przedsiębiorców jednoosobowych, spółek, stowarzyszeń, fundacji aż po wielkie grupy kapitałowe i podmioty publiczne. Osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych, czy działach marketingu lub pracujące bezpośrednio w kontakcie z klientem powinny umieć poruszać się w materii ochrony danych osobowych.

Poznanie wchodzących w życie zmian jest konieczne. Niestosowanie się do nowych przepisów zagrożone jest karą do 20 milionów euro. Dlatego tym razem zapraszamy Państwa na spotkanie w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2017 roku w Warszawie – Aleje Jerozolimskie 53/1, 00-697 Warszawa

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 listopada 2017 roku.

Spotkanie jest bezpłatne.

Ochrona danych osobowych

Program spotkania

 • 11:00-11:20 – Czym są dane osobowe oraz jakie są podstawy uprawniające do korzystania z nich?
 • 11:20-12:10 – Jakie zmiany wprowadza unijne rozporządzenie o ochronie danych w stosunku do aktualnie obowiązujących przepisów?
 • 12:10-12:25 – Przerwa kawowa
 • 12:25-12:35 – Co stanie się z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych?
 • 12:35-13:00 – Czy jest się czego obawiać w związku z przyjęciem RODO?

 
Rejestracja zakończona.

Aplikuj

  captcha

  * - pola obowiązkowe

  Wysyłając formularz akceptujesz Politykę Prywatności dostępną na stronie www oraz wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych w celu rejestracji na szkolenie oraz jego organizacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm).

  ZAKOŃCZONO REJESTRACJĘ