fbpx

Natalia Jeneralczyk

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. W 2022 r. ukończyła aplikację radcowską, zaś w 2023 r. zdała z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w poznańskich i kościańskich kancelariach, gdzie zajmowała się m.in. doradztwem prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy, szeroko pojętą obsługą prawną wspólnot mieszkaniowych oraz prowadzeniem spraw odszkodowawczych dotyczących szkód osobowych, majątkowych i komunikacyjnych. Reprezentowała klientów również w sporach sądowych, których przedmiot dotyczył opróżnienia lokali mieszkalnych oraz dochodzenia od gminy należności z tytułu odszkodowania za niedostarczenie lokalu zastępczego.

Z Kancelarią Prawną Piszcz i Wspólnicy sp.k. związana jest od stycznia 2024 r. W Kancelarii zajmuje się prawem procesowym, ze szczególnym uwzględnieniem sporów związanych z sektorem bankowym.

W wolnych chwilach lubi zwiedzać nowe miejsca i przemierzać górskie szlaki, a także relaksować się przy dobrym filmie bądź serialu.

Natalia Jeneralczyk Radca prawny natalia.jeneralczyk@piszcz.pl Tel: +48 61 859 44 44