fbpx

RODO – spotkanie przy kawie, Poznań

Ostatni dzwonek na porządki w danych osobowych

Dzień 25 maja 2018 roku będzie w Unii Europejskiej bardzo ważną datą w kontekście ochrony danych osobowych. Tego dnia bowiem wejdzie w życie unijne ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Stanowi ono nową, powszechną ramę dla tej materii w całej Unii, która z pewnością będzie mieć wpływ na Państwa działalność.

Wiedza przekazywana na szkoleniu przyda się każdemu podmiotowi, który w jakikolwiek sposób przetwarza dane osobowe – od przedsiębiorcy jednoosobowego, małej spółki, stowarzyszenia, fundacji aż po wielkie grupy kapitałowe i podmioty publiczne. Osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych, pracujące w marketingu czy też pracujące bezpośrednio w kontakcie z klientem powinny umieć poruszać się w materii ochrony danych osobowych.

Poznanie wchodzących w życie zmian jest konieczne – przepisy unijnego rozporządzenia mają charakter bezpośrednio obowiązujący, stąd też nałożone przez RODO obowiązki będą musiały być wypełniane już od maja przyszłego roku, bez oczekiwania na uchwalenie polskiej ustawy.

Spotkanie odbędzie się 12 października 2017 roku w Poznaniu – Budynek Delta, ulica Towarowa 35

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2017 roku.

Spotkanie jest bezpłatne.

Ochrona danych osobowych

Program spotkania

 • 10:00-10:20 – Czym są dane osobowe oraz jakie są podstawy uprawniające do korzystania z nich?
 • 10:20-11:10 – Jakie zmiany wprowadza unijne rozporządzenie o ochronie danych w stosunku do aktualnie obowiązujących przepisów?
 • 11:10-11:25 – Przerwa kawowa
 • 11:25-11:35 – Co stanie się z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych?
 • 11:35-12:00 – Czy jest się czego obawiać w związku z przyjęciem RODO?

 
Rejestracja zakończona.
Zachęcamy do skorzystania z bieżącej oferty szkolenia.

Aplikuj

  * - pola obowiązkowe

  Wysyłając formularz akceptujesz Politykę Prywatności dostępną na stronie www oraz wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych w celu rejestracji na szkolenie oraz jego organizacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm).

  ZAKOŃCZONO REJESTRACJĘ