fbpx

Student

Data ogłoszenia: 28.08.2023 Lokalizacja: Poznań

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy poszukuje studenta, który dołączy do zespołu prawa energetycznego oraz procesu inwestycyjnego Kancelarii w Poznaniu.

Obowiązki:

• przygotowywanie odpowiedzi na pytania Klientów dotyczące obowiązujących ich przepisów, formułowanie rekomendacji dotyczących dostosowania prowadzonej przez nich działalności do wymogów prawa,
• przygotowywanie projektów pism, umów cywilnoprawnych i innych dokumentów koniecznych w działalności Klientów,
• współpraca z członkami innych zespołów przy przygotowaniu interdyscyplinarnych informacji i opinii prawnych.

Kwalifikacje:

• student co najmniej III roku prawa,
• mile widziane doświadczenie w pracy w biurze lub kancelarii,
• umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy,
• komunikatywność i umiejętność pracy zdalnej z prawnikami w innych biurach.

Co oferujemy:

• pracę z jasnym podziałem obowiązków i określonymi perspektywami rozwoju zawodowego,
• udział w ciekawych i rozwijających projektach,
• kulturę feedbacku i wsparcie pozostałych członków zespołu Kancelarii,
• długoterminowy rozwój współpracy.

    Obsługiwane typy plików: .txt .doc .pdf

    * - pola obowiązkowe