fbpx

Specjalistka/Specjalista ds. marketingu

Data ogłoszenia: 02.02.2024 Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji ofertowej, opisów doświadczenia Kancelarii i życiorysów prawników
  • weryfikacja kompletności i administrowanie obiegiem dokumentów dotyczących zapytań o usługi oraz obsługą posprzedażową
  • tworzenie prezentacji ofertowych i szkoleniowych
  • koordynacja przygotowania przez prawników publikacji (artykułów, komentarzy i innych materiałów do publikacji w mediach, newsletterów do klientów)
  • kontakt z redakcjami, archiwizacja publikacji
  • tworzenie i aktualizacja treści na stronie www przy współpracy z zewnętrznymi agencjami
  • współprowadzenie kanałów social media (Facebook, Linkedin) – planowanie wpisów, tworzenie treści, odpowiadanie na komentarze użytkowników
  • współpraca z drukarniami i innymi dostawcami materiałów marketingowych
  • koordynowanie produkcji materiałów audio i wideo
  • okresowe raportowanie wykonania planów marketingowych do zarządu
  • prowadzenie kalendarza wydarzeń promocyjnych (szkolenia, konferencje, spotkania z potencjalnymi klientami)
  • współpraca z działem administracji przy organizacji wydarzeń okolicznościowych (imprezy dla pracowników i klientów)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • zdolność koordynowania projektów zgodnie z założonym harmonogramem
  • wysoka kultura osobista
  • wyczucie estetyki, umiejętność samodzielnego pisania i korekty materiałów pisanych zgodnie z zasadami języka polskiego
  • znajomość obsługi pakietu Office 365
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B
  • pracę z jasnym podziałem obowiązków i określonymi perspektywami rozwoju zawodowego
  • pakiet sportowy Multisport wraz z dofinansowaniem

Jak przygotować zgłoszenie?

Pamiętaj, żeby umieścić w zgłoszeniu klauzulę RODO i dać nam znać, czy interesuje Cię tylko aktualne ogłoszenie, czy możemy trzymać Twoje papiery dłużej na potrzeby kolejnych rekrutacji. Zanim puścisz nam papiery rzuć okiem na to, co robimy z danymi osobowymi (informacje znajdziesz na stronie internetowej pod adresem: https://piszcz.pl/pl/polityka-bezpieczenstwa/) – jeżeli trafi do nas Twoje zgłoszenie przyjmiemy, że masz tę lekturę za sobą.

I na koniec…

Staramy się dawać feedback co do otrzymanych zgłoszeń, ale nikt nie jest idealny (a życie czasami zawala nas tematami). Dlatego jeżeli nie zaprosiliśmy Cię na spotkanie, Twoje CV najprawdopodobniej nie przeszło pozytywnie pierwszej weryfikacji. To znaczy, że potrzebujesz jeszcze podciągnąć swoje skille. Jeżeli nie dostałeś/łaś informacji po spotkaniu – przypomnij się osobie, z którą odbyło się spotkanie. Dla nas też jest ważne, żeby jasno formułować wzajemne oczekiwania i nie zostawiać kandydatów w zawieszeniu.

    Obsługiwane typy plików: .txt .doc .pdf

    * - pola obowiązkowe