fbpx

Prawnik/Aplikant w Departamencie Nowych Technologii

Data ogłoszenia: 08.11.2023 Lokalizacja: Poznań

Prawnik w Departamencie Nowych Technologii

Specjalizacja: kontrakty i praca audytowa

Zakres obowiązków:

  • opiniowanie projektów lub przygotowywanie umów,
  • wsparcie w przygotowywaniu opinii prawnych, podsumowań, analiz,
  • analiza przepisów prawnych, orzecznictwa i wytycznych organów na potrzeby przygotowywania odpowiedzi na zapytania Klientów i formułowania rekomendacji dotyczących prowadzonej przez nich działalności,
  • udział w audytach w ramach zespołu audytowego,
  • współpraca z członkami innych zespołów przy przygotowaniu interdyscyplinarnych informacji i opinii prawnych,
  • przygotowywanie zestawień dotyczących obowiązków związanych z bezpieczeństwem informacji, współpraca z doradcami ds. bezpieczeństwa informacji przy zbieraniu dokumentacji na potrzeby realizowanych prac,
  • monitorowanie zmian przepisów prawnych związanych z działalnością Klientów Kancelarii w kontekście zmian przepisów,
  • realizacja innych zadań ustalonych przez kierownika zespołu.

Wymagania:

  • osoby w trakcie aplikacji radcowskiej,

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorców w obszarze, którego dotyczy rekrutacja,

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego (przepisy kontraktowe) oraz przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność i dynamika działania,

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • znajomość języka angielskiego co najmniej B1 (w tym podstaw języka angielskiego prawniczego lub technicznego), inny język mile widziany,

  • dodatkowy atut będzie stanowił wcześniejszy udział w realizacji działań audytowych, znajomość standardów normy ISO 27001 oraz praca w obszarze prawa własności intelektualnej.

Oferujemy:

  • pracę w młodym rozwijającym się zespole,

  • możliwości rozwoju merytorycznego,

  • pracę z jasnym podziałem obowiązków i określonymi perspektywami rozwoju zawodowego,

  • pracę przy ciekawych i nieszablonowych projektach,

  • kulturę feedbacku i wsparcie pozostałych członków zespołu,

  • opcję częściowej pracy zdalnej (po okresie próbnym),

  • wpływ na ergonomię pracy, w tym wykorzystanie narzędzi legal automation,

  • możliwość finansowania aplikacji (dodatkowa umowa),

  • długoterminowy rozwój współpracy (również po uzyskaniu uprawnień zawodowych),

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach,

  • pakiet sportowy Multisport wraz z dofinansowaniem.

    Obsługiwane typy plików: .txt .doc .pdf

    * - pola obowiązkowe