fbpx

Asystent / Asystentka w kancelarii prawniczej

Data ogłoszenia: 11.04.2024 Lokalizacja: Warszawa

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy poszukuje studenta, który dołączy do zespołu Kancelarii w Warszawie i zajmie się wsparciem naszych Klientów w ich bieżącej działalności.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie odpowiedzi na pytania Klientów dotyczące obowiązujących ich przepisów, formułowanie rekomendacji dotyczących dostosowania prowadzonej przez nich działalności do wymogów prawa,
  • działania administracyjne oraz merytoryczne związane z prowadzeniem licznych postępowań sądowych,
  • przygotowywanie projektów pism, umów cywilnoprawnych i innych dokumentów koniecznych w działalności Klientów,
  • współpraca z członkami innych zespołów przy przygotowaniu interdyscyplinarnych informacji i opinii prawnych.

Wymagania:

  • student co najmniej III roku prawa,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze lub kancelarii,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zdalnej z prawnikami w innych biurach.

Oferujemy:

  • pracę z jasnym podziałem obowiązków i określonymi perspektywami rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • kulturę feedbacku i wsparcie pozostałych członków zespołu Kancelarii,
  • długoterminowy rozwój współpracy.

Jak przygotować zgłoszenie

Pamiętaj, żeby umieścić w zgłoszeniu klauzulę RODO i dać nam znać, czy interesuje Cię tylko aktualne ogłoszenie, czy możemy mieć Twoje dane dłużej – na potrzeby kolejnych rekrutacji w Zespole Prawa Procesowego lub rekrutacji do innych zespołów. Zanim prześlesz nam swoje dokumenty aplikacyjne, zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez Kancelarię danych osobowych (informacje znajdziesz na stronie internetowej pod adresem:  https://piszcz.pl/pl/polityka-bezpieczenstwa/ – jeżeli trafi do nas Twoje zgłoszenie przyjmiemy, że masz już tę lekturę za sobą.

I na koniec

Staramy się dawać informację zwrotną co do wszystkich otrzymanych zgłoszeń, ponieważ jest dla nas ważne, żeby jasno sformułować wzajemne oczekiwania i nie zostawiać Kandydatów w zawieszeniu. Jeżeli nie zaprosiliśmy Cię na spotkanie, Twoje CV najprawdopodobniej nie przeszło pozytywnie pierwszej weryfikacji. Być może nasze spotkanie musi się odbyć po jakimś czasie. Jeżeli natomiast nie otrzymałeś/ otrzymałaś od nas informacji po spotkaniu skontaktuj się z nami – oznacza to, że albo potrzebujemy więcej czasu na decyzję lub przypomnij się osobie, z którą odbyło się spotkanie.

    Obsługiwane typy plików: .txt .doc .pdf

    * - pola obowiązkowe