fbpx

Asystent/Asystentka (osoba studiująca prawo)

Data ogłoszenia: 24.11.2023 Lokalizacja: Warszawa

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy zatrudni studenta, który dołączy do zespołu Kancelarii w Warszawie i zajmie się wsparciem naszych Klientów w ich bieżącej działalności.

Obowiązki:

  • przygotowywanie odpowiedzi na pytania Klientów dotyczące obowiązujących ich przepisów, formułowanie rekomendacji dotyczących dostosowania prowadzonej przez nich działalności do wymogów prawa,
  • działania administracyjne oraz merytoryczne związane z prowadzeniem licznych postępowań sądowych,
  • przygotowywanie projektów pism, umów cywilnoprawnych i innych dokumentów koniecznych w działalności Klientów,
  • współpraca z członkami innych zespołów przy przygotowaniu interdyscyplinarnych informacji i opinii prawnych.

Wymagania:

  • student co najmniej III roku prawa,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zdalnej z prawnikami w innych biurach,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze lub kancelarii.

Oferujemy:

  • pracę z jasnym podziałem obowiązków i określonymi perspektywami rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • kulturę feedbacku i wsparcie pozostałych członków zespołu Kancelarii,
  • długoterminowy rozwój współpracy.

    Obsługiwane typy plików: .txt .doc .pdf

    * - pola obowiązkowe