fbpx

Aplikant w Zespole Prawa Procesowego

Data ogłoszenia: 09.01.2024 Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • doradztwo prawne na rzecz Klientów Kancelarii,
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych,
  • sporządzanie pism procesowych, projektów opinii prawnych, tworzenie umów, udzielanie porad prawnych,
  • monitorowanie zmian przepisów prawnych związanych z działalnością Klientów Kancelarii.

Nasze wymagania

  • osoby w trakcie aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i procedury cywilnej,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność i dynamika działania
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w tematach kredytów frankowych lub przy opiniowaniu kontraktów biznesowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju merytorycznego,
  • wpływ na ergonomię pracy, w tym wykorzystanie narzędzi legal automation,
  • motywacyjny system wynagradzania.

    Obsługiwane typy plików: .txt .doc .pdf

    * - pola obowiązkowe