fbpx

Aplikant radcowski/adwokacki

Data ogłoszenia: 28.08.2023 Lokalizacja: Poznań

Poszukujemy prawnika (aplikanta), który dołączy do Departamentu Prawa Procesowego. Oferujemy pracę stacjonarną z biura w centrum Poznania.

Twój zakres obowiązków:

  • doradztwo prawne na rzecz Klientów Kancelarii,
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych,
  • sporządzanie pism procesowych, projektów opinii prawnych, tworzenie umów, udzielanie porad prawnych,
  • monitorowanie zmian przepisów prawnych związanych z działalnością Klientów Kancelarii.

Wymagania:

  • osoby w trakcie aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i procedury cywilnej,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność i dynamika działania

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • doświadczenie w tematach kredytów frankowych lub przy opiniowaniu kontraktów biznesowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju merytorycznego,
  • wpływ na ergonomię pracy, w tym wykorzystanie narzędzi legal automation,
  • motywacyjny system wynagradzania.

    Obsługiwane typy plików: .txt .doc .pdf

    * - pola obowiązkowe