fbpx

Aktualności

Śniadanie biznesowe 6.03.2019 – Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa

21 lutego, 2019

W związku z wejściem w życie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa problemy związane z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji stały się kwestią o szczególnym znaczeniu. Z tego powodu w dniu 6 marca 2019 r. w Poznaniu Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. we współpracy z NASK SA organizuje spotkanie w formie śniadania biznesowego dedykowanego dla podmiotów, które na gruncie nowych przepisów mogą uzyskać status operatora usługi kluczowej lub podmiotu publicznego. Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z obowiązkami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa oraz z zagrożeniami, z jakimi przyjdzie zmierzyć się przedsiębiorstwom, które muszą dostosować się do nowych obowiązków.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy członków zarządów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz osoby odpowiedzialne za działy IT.

Harmonogram spotkania oraz formularz rejestracyjny jest dostępny na dedykowanej stronie wydarzenia dostępnej pod adresem: https://piszcz.pl/pl/branze/nowe-technologie/sniadanie-biznesowe/