fbpx

Aktualności

Konferencja dotycząca funkcjonowania kolejowego publicznego transportu zbiorowego

6 marca, 2017

W ramach trzeciej już edycji Seminarium dla rynku kolejowego organizowanego przez Kancelarię Prawną Piszcz i Wspólnicy, chcielibyśmy przedstawić Państwu wybrane aspekty prawno-podatkowe kolejowego pasażerskiego publicznego transportu zbiorowego. Seminarium adresowane jest zarówno do przedstawicieli operatorów kolejowych, jak i do organizatorów publicznego transportu zbiorowego.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem doświadczeniem zdobytym w zakresie zagadnień związanych z biletem aglomeracyjnym, wskazując praktyczne aspekty wdrożenia tego rozwiązania i problemy, które mogą wystąpić podczas tego procesu. Wskażemy również skutki prawne i konsekwencje podatkowe nowej ustawy kominowej, która wprowadza obowiązek zmiany zasad zatrudniania członków zarządu. Jednocześnie w związku z wejściem w życie z dniem 1 marca 2017 r. ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej przedstawimy Państwu schemat postępowania kontrolnego wszczętego po tej dacie.

Poniżej zamieszczamy „Zaproszenie na Seminarium kolejowe”, w którym znajdują się szczegółowe informacje oraz „Kartę zgłoszeniową”.

Seminarium odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku, a termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 kwietnia br.