Joanna Kozak

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W latach 2009-2014 wielokrotna stypendystka Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu za wyniki w nauce oraz aktywność w zakresie działalności naukowej. Po odbyciu w latach 2015-2017 aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, w 2018 roku zdała egzamin radcowski, uzyskując najlepszy wynik w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas studiów dzięki współpracy z kancelariami prawnymi, a także praktyce w strukturach administracji publicznej (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich) oraz w poradni prawnej. W dotychczasowej działalności zawodowej zajmowała się przede wszystkim prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem transportowym oraz prawem własności intelektualnej. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Z Kancelaria Prawną Piszcz i Wspólnicy sp.k. współpracuje od lipca 2018 roku.

W kręgu jej zainteresowań pozostaje przede wszystkim prawo cywilne materialne i proceduralne.

Joanna Kozak
Joanna Kozak Radca prawny joanna.kozak@piszcz.pl Tel: +48 61 859 44 44 Języki: angielski